Scroll Top

Jak to działa

Jak to działa

Dlaczego powinieneś skorzystać z gotowego projektu rabatY ogrodowej
Kiedy zakładaliśmy posadźto.pl wiedzieliśmy, że nie każdy lubi ogrodnictwo, ale równocześnie wszyscy cenimy naturę i doceniamy ładnie, estetycznie zaprojektowane ogrody miejskie i przydomowe. My lubimy jedno i drugie, dlatego chcieliśmy się podzielić tanimi, gotowymi projektami donic i rabat ogrodowych, tak, aby wprowadzić większą różnorodność roślinną i zamysł projektowy do Waszych ogrodów.

Gotowe projekty rabat ogrodowych

Co musisz wiedzieć o naszych projektach

Kup, wydrukuj i posadź
Projekty rabat i donic w ciągu kilku minut od potwierdzenia płatności znajdą się na Twojej skrzynce mailowej. Możesz je wydrukować lub oglądać na swoim urządzeniu. Projekty zawierają szczegółowe instrukcje dotyczące sadzenia, roślin i dokładnie pokazują, którą roślinę gdzie posadzić.
Co z roślinami?
W projektach stosowaliśmy rośliny, które są powszechnie dostępne w szkółkach roślin. My ze swojej strony zachęcamy do kupna roślin, szczególnie mniejszych, w postaci bylin i traw, przez Internet. Większość szkółek do perfekcji opanowała sztukę bezpiecznych wysyłek i oferują korzystne ceny. Już wkrótce przygotujemy listę polecanych internetowych szkółek roślin.
Masz 5 dni
Po kupnie projektu otrzymasz link do pobrania projektu w formacie pdf, który będzie dostępny przez 5 dni . W ciągu tych 5 dni możesz pobrać plik 5 razy. To powinno wystarczyć, aby plik trafił na każde twoje urządzenie.
Wybieraj projekt zgodnie z nasłonecznieniem
Każdy nasz projekt w sklepie zawiera informację o stanowisku: słońce, półcień, cień. To ważna informacja dla Ciebie. Obserwuj swój ogród, następnie dobierz taki projekt, który zawiera rośliny dostosowane do nasłonecznienia twojej działki. Dzięki temu będziesz zadowolony z efektu.
Łącz i powielaj
Podstawowym modułem w naszych projektach jest kwadrat o boku 150cm. W większości przypadków nie ma problemu, aby powielić nasadzenia ( np. obracając jedną z dwóch rabat o 90 stopni) i stworzyć prostokąt o wymiarach 300cmx150cm. Oczywiście propozycje nasadzeń do donic są mniejsze 😉
Odpocznij w swoim ogrodzie
Rozwieś hamak lub wyciągnij leżak i zrelaksuj się. We własnym ogrodzie wspaniale się odpoczywa.

Rabaty z szybkim efektem wow!

CO OTRZYMASZ?

Gotowe projekty rabat ogrodowych to szczegółowe instrukcje nawet dla początkujących ogrodników .
Kupując projekt rabaty ogrodowej masz pewność , że treść i rzuty nasadzeń zostały opracowane przez ogrodników i inżynierów architektury krajobrazu. To gwarancja prawidłowej kompozycji i doboru roślin dopasowanych do danych stanowisk.
Piękny i zachwycający ogród
… który wykonasz samodzielnie
Piękny i zachwycający ogród
… który wykonasz samodzielnie
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.