Scroll Top

FAQ

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

W pierwszej kolejności należy sprawdzić folder SPAM w swoim koncie email. Zdarza się, że wiadomość przez przypadek może trafić do tego folderu. Jeżeli zamówienie zostało opłacone za pomocą szybkich płatności (Przelewy24), potwierdzenie transakcji powinno zostać wysłane do 30 min. W przypadku opłacenia zamówienia za pomocą przelewu bankowego, księgowanie może potrwać nawet więcej niż 48h.  Przykładowo w przypadku płatności zleconej w piątek po ostatniej sesji bankowej, przelew trafi do nas dopiero w poniedziałek. Jeżeli po określonym czasie nadal nie masz maila z projektem do pobrania, prosimy o kontakt na adres sklep@posadzto.pl.

Po zakupie na twój adres email przesyłamy wiadomość z linkiem do pobrania projektu w formacie pdf. Możesz go wydrukować w formacie A4 lub korzystać z wersji elektronicznej np. na swoim tablecie.

Po otrzymaniu wiadomości z linkiem, jest on dostępny przez kolejnych 5 dni. Ze względu na zabezpieczenie przed nieuprawnionym udostępnianiem każde zamówienie można pobrać 5 razy. Myślimy, że to wystarczająca ilość aby skutecznie pobrać plik na swoje urządzenie.

Jeśli nie udało Ci się pobrać zamówienia w określonym przedziale czasowym, to napisz do nas na adres sklep@posadzto.pl.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.